تبلیغات
believe - مرداد

مرداد

سه شنبه 11 مرداد 1384 08:08 ق.ظ

نویسنده : ارزو
ارسال شده در: طالع بینی متولدین مرداد ،

مردادیهای گل

متولدین مرداد ماه (برج شیر)

متولدین مرداد ماه افرادی خودخواه-مغرور-معاشرتی-خوش سلیقه-شهرت طلب-با اراده-راستگو-مودب-هنرمند-متین-افتاده-ارام-سرحال-سرزنده-معتمد-مهربان-باگذشت و خوش خلق هستند.

عنصر وجودی مرداد ماهی ها اتش و عدد خوش یمن انها عدد 1 است.سنگ یاقوت کبود-الماس-عقیق و رنگهای زرد-نارنجی و طلایی برای انها خوش شانس است.بهتر است کارهای مهم خود را در روز یکشنبه انجام بدهند.

مردان متولد ماه مرداد متکبر-با اراده-راستگو-صبور-پر تحمل-پرکار-جدی-باگذشت-راستگو-صادق-طبیعت دوست و طالب خانواده و زندگی خانوادگی هستند.

زنان متولد ماه مرداد با سلیقه-زیبا-متکبر-بانشاط-هوشمند-ورزشکار-راستگو-صادق-بی شیله پیله-معاشرتی-قدرتمند و سخاوتمند هستند.

کارهایی چون فروشندگی-روانشناسی-تدریس-مدیریت-ستاره شناسی و کارهای هنری برای این افراد بسیار مناسب است.

متولدین ما ههای فروردین و اذر رابطه ای بسیار خوب با متولدین مرداد ماه دارند.خرداد و مهر ماهی ها رابطه ای خوب.اردیبهشت-ابان و بهمن ماهی ها رابطه ای بد و متولدین تیر-شهریور-دی و اسفند رابطه ای بسیار بد با متولدین مرداد دارند.

راستش تصمیم داشتم به مناسبت هر ماه سال که توش قرار میگیریم طالع بینی همون ماه و بزارم اما اقا شایان که لطف دارن وقت می زارن و برای تمامی قسمتها کامنت مینویسن درخواست کردن از متولدین اذر بنویسم چشم.

متولدین اذر ماه(برج کمان)

متولدین اذر ماه ازادی طلب-با اراده-باهوش-شاد-کنجکاو-حق طلب-عاشق سفر و طبیعت-معاشرتی-مهمان دوست-زود رنج-بی دقت-ولخرج-چالاک و انعطاف پذیر هستند.

عنصر وجودی متولدین اذر ماه اب است.عدد 3 سنگ فیروزه و یاقوت رنگ سیاه-سفید-ابی و سبز و روز پنج شنبه برای انان خوش یمن است.

شغلهای مهندسی-طبابت-قضاوت-تدریس و مدیریت برای انها بسیار مناسب است.

مردان متولد اذر نترس-مبتکر-خوش بین-زود باور-راستگو-رفیق باز-رک گو-دمدمی مزاج-ولخرج و خوش شانس هستند.

زنان متولد اذر باهوش-بی ریا-ولخرج-بی نظم-صریحالجهد-استقلال طلب-عاشق سفر و ورزش-هنرمند-صادق-درستکار و صمیمی هستند.

متولدین ماه اذر با متولدین ماههای فروردین و مرداد روابط بسیار خوبی دارند.با متولدین ماههای مهر و بهمن می توتنند رابطه خوبی بر قرار کنند.متولدین خرداد و شهریور و اسفند روابط بدی با متولدین اذر برقرار می کنند.متولدین اردیبهشت و تیر و ابان و دی رابطه بسیار بدی با یک اذر ماهی دارند.

 

 

 

 

 

 

 

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 20 مرداد 1384 11:08 ق.ظ